“В името на споделеното управление на държавата между трите формации от коалицията, ГЕРБ и ИТН поставиха въпроса за ротационно председателство на Народното събрание” – това стана по време на заседание на Съвета за съвместно управление. Съобщението за това дойде от Faceb Прочети цялата Новина
Source: Новини за Велико Търново 1
